Teams

AEK Larnaca

AGF

APOEL Nicosia

AZ Alkmaar

Aberdeen

Adana Demirspor

Ajax

Aktobe

Alashkert FC

Ararat Armenia

Aris Thessaloniki FC

Arouca

Aston Villa

Athletic Bilbao

Atletic Escaldes

Auda

Austria Wien

B36 Torshavn

BATE Borisov

Ballkani

Balzan FC

Basel

Beitar Jerusalem

Besiktas

Birkirkara

Bodoe/Glimt

Bohemians 1905

Borac Banja Luka

Brann

Breidablik

Bruno's Magpies

Buducnost Podgorica

CFR Cluj

CS Petrocub

CSKA 1948

Club Brugge

Connah's Quay Nomads

Cosmos

Crusaders

Cukaricki

DAC 1904 Dunajska Streda

Debrecen

Derry City

Dila Gori

Dinamo Batumi

Dinamo Minsk

Dinamo Tbilisi

Dinamo Zagreb

Djurgaarden

Domzale

Drita

Dukagjini

Dundalk

Dynamo Kyiv

Egnatia

Eintracht Frankfurt

Europa FC

F91 Dudelange

FC Astana

FC Differdange 03

FC FCSB

FC Midtjylland

FC Milsami Orhei

FC Nordsjaelland

FC Progres Niederkorn

FC Santa Coloma

FC Sheriff

FC Vaduz

FCI Levadia

FCV Farul Constanta

FK Arsenal Tivat

FK Kauno Zalgiris

FK Neftchi

FK Panevezys

FK Qabala

FK Sarajevo

FK Struga

Fenerbahce

Ferencvaros

Fiorentina

Flora Tallinn

Genk

Gent

Gjilani

Glentoran

Gzira United

HB Torshavn

HJK

Haecken

Hajduk Split

Haka

Hammarby

Hamrun Spartans

Hapoel Beer Sheva

Haverfordwest

Hearts

Hegelmann

Hibernian

Honka

Inter Club d'Escaldes

KA Akureyri

KF Shkendija

KF Tirana

Kalmar FF

Kecskemeti TE

Klaksvik

KuPS

La Fiorita Montegiardino

Larne

Lech Poznan

Legia Warszawa

Levski Sofia

Lille

Lincoln Red Imps FC

Linfield

Ludogorets Razgrad

Lugano

Luzern

Maccabi Haifa

Maccabi Tel Aviv

Makedonija GjP

Maribor

Molde

NK Celje

Narva Trans

Neman Grodno

Olimpija Ljubljana

Olympiacos

Omonia Nicosia

Ordabasy Shymkent

Osasuna

Osijek

PAOK Thessaloniki FC

PFC CSKA-Sofia

Paide Linnameeskond

Partizan Beograd

Partizani

Penybont

Pogon Szczecin

Preliminary Round Runners-Up

Preliminary Round Winner

Pyunik

Qarabag FK

RFS

Rakow Czestochowa

Rapid Wien

Real Betis

Riga FC

Rijeka

Rosenborg

SC Dnipro-1

Sabah FK

Sepsi OSK

Servette

Shamrock Rovers

Shkupi

Slavia Prague

Slovan Bratislava

Spartak Trnava

St. Patrick's Athletic

Sturm Graz

Sutjeska

Swift Hesperange

TNS

Tobol Kostanay

Torpedo Kutaisi

Torpedo Zhodino

Tre Penne Galazzano

Twente

Union St.Gilloise

Urartu FC

Valmiera FC

Vikingur

Vikingur Reykjavik

Viktoria Plzen

Vitoria de Guimaraes

Vllaznia

Vojvodina

Vorskla

Zalaegerszeg

Zalgiris Vilnius

Zeljeznicar

Zilina

Zimbru

Zorya

Zrinjski Mostar